Modafen Öğrencileri DELE Sınavını Başarıyla Geçti

Her yıl olduğu gibi öğrencilerimiz İspanya Eğitim Kültür ve Spor Bakanlığı tarafından yürütülen ve İstanbul Cervantes Enstitüsü tarafından uygulanan DELE sınavlarına katılım gösterdi.

Dünya genelinde yüksek bir tanınma derecesine sahip DELE A1 sınavlarını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz; Sarp Bayraktar, Deniz Bilsel, İpek Nehir Çelik, Dora Çetin, Dijan Duru Daşdemir, Nihat Eligür, Kuzey Karadayı, Ela Özkan, Manuel Palacios, Pelin Sezer, Mina Yılmaz sertifikalarını aldı. Öğrencilerimiz Seda Atilla, Derin Cengiz ve Dennis Alp Cengiz ise DELE A2 sınavlarını başarıyla tamamlayarak sertifikalarını aldı.

Uluslararası standartlarda kabul gören ve dillere ilişkin Avrupa Ortak Referans Çerçevesinin yetkinlik derecelendirmesine denk gelen A1 ve A2 sınavlarını tamamlayan öğrencilerimiz, günlük yaşamda konuşmaları, alışılmış ricaları, gazete makalelerini, tanımlamaları çözümleyebilir, formüle edebilir ve karşılık verebilir seviyede İspanyolca öğrendiklerini kanıtlamış oldu.

Modafen ailesi olarak sınavlarında üstün başarı gösteren öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

26 Şubat 2020 Çarşamba
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2020-21 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüse gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Öğrencinin Adı Soyadı

Öğrencinin Okulu

Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf

Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi

Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not