Modafen Öğrencileri, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü Sevgi Şölenine Dönüştürdüler ⋅ Modafen

Modafen Öğrencileri, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü Sevgi Şölenine Dönüştürdüler

En güzel ve içten duyguları barındıran sevgiyi, bazen küçük bir sohbete, sıcak bir gülüşe, içten bir bakışa sığdırabiliriz. Bunun bilincinde olan öğrencilerimiz kalplerindeki sevgiyi Meva Huzurevi sakinleriyle paylaştılar.

Öğrencilerimiz yakından ilgilendikleri Meva Huzurveri sakinlerine, sevgi ve duygularının göstergesi olan çiçekleri takdim ederken, öte yandan da onlara hatırlanmanın ne kadar güzel bir duygu olduğunu bir kere daha yaşattılar.

Öğrencilerimizi gösterdikleri hassasiyet için tebrik eder, Meva Huzurevi çalışanlarına desteklerinden ötürü teşekkür ederiz.

15 Şubat 2016 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not