Modafen Müzik Bölümü Bahar Konserleri ⋅ Modafen

Modafen Müzik Bölümü Bahar Konserleri

5-9 Mart tarihleri arasında 180 öğrencimizin gerçekleştirdiği Modafen Müzik Bölümü Bahar Konseri öğrenci ve öğretmenlerimiz tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Görev alan öğrencilerimizin sahne tecrübelerini ve özgüvenlerini destekleyen dinleti, dinleyici olarak katılan öğrencilerimizin de katılımıyla oldukça heyecan ve enerji kazandı.

Öğrencilerimizin akademik yönlerini sanat ve sporla destekleyen Modafen, iyi bir geleceğin başarılı ve mutlu bireyler yetiştirmekten geçtiği bilinciyle, çalışmalarına sevgi ve heyecanla devam etmektedir.

13 Mart 2018 Salı
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not