Modafen Model Government Europe Konferansı’nda ⋅ Modafen

Modafen Model Government Europe Konferansı’nda

21 -23 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Model Government Europe Konferansına Modafen 7 öğrencisi ile katıldı. MGE, Model United Nations (MUN) konferansları modeline benzeyen bir Avrupa Hükümetleri Konferansı simülasyonudur. Öğrenciler, konferans boyunca Avrupa Birliği üye ülkelerin bakanlıklarından birinin sorumluluğunu üstlenerek hem kendi ülkelerinin bakanlar kurulunda hem de diğer ülke bakanlarıyla bir araya geldikleri komite toplantılarında dünyanın gündemini meşgul eden sorunlarını tartışırlar.

Üç gün süren konferans boyunca lise öğrencilerimiz Beliz Aydın, Begüm Çıkrıkçıoğlu, Ece Çolpan, Berk Durusan, Selin Seçkin, Doğucan Taşören ve Ena Can, diğer okullardan gelen 50 öğrenciyle birlikte konferansta görev aldılar. Tüm öğrencilerimiz gerek İngilizce dil becerilerini gerekse dünya sorunları hakkındaki bilgilerini en güzel şekilde gösterdiler.

Öğrencilerimizi katılımlarından dolayı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

28 Nisan 2016 Perşembe
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not