Modafen Mezunu Profesyonel Futbolcumuz Yunus Emre Kefeli, Transfer Oldu! ⋅ Modafen

Modafen Mezunu Profesyonel Futbolcumuz Yunus Emre Kefeli, Transfer Oldu!

Modafenden bu yıl mezun olan 2532 numaralı öğrencimiz Yunus Emre Kefeli, Modafen Futbol Kulübü’nden Tff 1. Lig takımlarından Pendik Spor Kulübü’ne transfer oldu. Kefeli, henüz lise öğrencisiyken 2 yıldır 3.ligde mücadele eden Modafen Futbol Kulübü’nde profesyonel futbol kariyerini sürdürürken aynı zamanda 2022 Akdeniz Olimpiyatları’nda U18 Milli Takımında hem okulumuzu hem de futbol kulübümüzü başarıyla temsil etmiştir.

Yıllardır Modafen çatısı altında A-tipi eğitimle spor ve akademik hayatını başarılı bir şekilde yürütüp mezun olan öğrencimizi, Modafen ailesi olarak tebrik ediyor başarılarının spor hayatı boyunca devam etmesini diliyoruz.

9 Eylül 2022 Cuma
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not