Modafen Mezunları Kahvaltıda Buluştu

Modafen kültürünü yaşatmak ve Modafen ailesinin birlikteliğini sürdürmek adına düzenlenen “Mezunlar Günü Kahvaltısı” öğrencilerimizin yoğun ilgisi ve heyecanı içerisinde geçti.

“Modafenli” kimliğini sevgi, saygı ve dostlukla pekiştirmek için 29 Nisan Cumartesi günü Modafen Çekmeköy kampüsünde düzenlenen Mezunlar Günü Kahvaltısında buluşan mezunlarımız tekrar bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadı. Keyifle geçen kahvaltı sonrası öğrencilerimiz okul bahçesine kurulan “Fotokabinde” bol bol fotoğraf çekildi.

Aile olabilmenin bilinci içerisinde geçen ve Modafen’li kültürünü ayakta tutan kahvaltı programı, mezunlarımızın da isteği üzerine Modafen’in bir geleneği haline gelecek.

9 Mayıs 2017 Salı
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not