Modafen Meslek Tanıtım Günü ⋅ Modafen

Modafen Meslek Tanıtım Günü

Meslek seçimi sadece gelecekte çalışılacak bir iş değil, yaşam biçimini de belirleyecek önemli bir karardır. Bu doğrultuda Modafenli lise öğrencilerimiz ile birlikte bir anket çalışması yaparak öğrencilerimizin ileriki yıllarda istediği meslekleri hep birlikte belirledik.

Seçilen meslekler doğrultusunda, öğrencilerimiz kendi belirlediği mesleki alanda uzman konuklarımızı dinleyerek merak ettiği sorulara cevap bulma şansını elde etti. Gerçekleşen oturumlarda genel olarak “Seçilen meslekte üniversitede verilen eğitimin içeriği nelerdir? Mesleği yürütürken içinde bulunacağımız çalışma ortamı nasıldır? İş bulma olanakları, ülkemizde ve dünyada mesleğin geleceği ne durumdadır? Mesleğin gerektirdiği özellikler nelerdir? Meslekte ilerleme ve kariyer olanakları nelerdir?” gibi sorulara hep birlikte cevap arandı. Mesleğinde uzmanlaşan, öğrencilerimizin mesleki alanda merak ettiklerini cevaplayan ve belirlenen meslekleri en hassas noktasına kadar anlatan değerli konuklarımız Prof. Dr. Fatih Durmuşoğlu, Hasan Zeybek, Mert Yenen, Mustafa Yıkılmaz, Ceyda Aksu, Ayşe Lerzan Köroğlu, Av. Ahmet Karahan, Fatih Kanberoğlu, Bikem Kılınçaslan, Ceyda Kanberoğlu, Dt. Tolga Yaşa, İlayda Şengül, Aylin Tümer, Yaman Nalbantoğlu, Oya Sütcü ve Seçil Özbeklik’e Modafen ailesi olarak teşekkür ederiz.

Geleneksel hale getirmeyi planladığımız Modafen Meslek Tanıtım Günü, öğrencilerimizin memnuniyeti ve konuklarımızın sunumu sonrasında karşılıklı sohbetle devam etti.

8 Haziran 2018 Cuma
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not