Modafen Matematik Olimpiyatları ve Dünya Pi Günü ⋅ Modafen

Modafen Matematik Olimpiyatları ve Dünya Pi Günü

Her yıl düzenlenen Matematik Olimpiyatları ve Dünya Pi Günü etkinliklerinde, Modafen’de matematiğe verilen önem bir kez daha vurgulandı. Öğrencilerimiz, matematiğe olan ilgi ve becerilerini katıldıkları eğlenceli yarışmalarda sergilediler.

Yarışmalar, sınıf seviyelerine göre yapıldı ve sınıfları üçer öğrenci temsil etti. Öğrencilerimiz, yarışmalar öncesinde  “Beyin Oyunları” videosunu izleyerek beyinlerine egzersiz yaptırdılar. İyice ısınan beyinler, sorular ekrana yansıdığında çalışmaya başladı ve ortaya yüksek performans sergilenen bir yarışma çıkardı.

Heyecanlı geçen yarışmalarda sınıflarını temsil eden öğrencilere salondaki diğer sınıf arkadaşları da destek verdi. Zorlanılan sorularda salondan cevap istendi ve doğru cevap veren öğrenciler de sınıflarına puan kazandırdılar.

Matematik Olimpiyatlarında, öğrencilerimiz matematik bilgilerinin yanı sıra mantık, gözlem, doğru anlama, beyni fonksiyonel kullanma, hız ve takım çalışması gibi yeteneklerini de sergilediler. Yarışmalar sonunda, her kategoride birinciliği elde eden sınıflar ödüllerini matematik öğretmenlerinin elinden aldılar.

18 Mart 2014 Salı
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not