Modafen Lise Yüzme Takımı Grup Birincisi

3-4 Mart tarihlerinde Bursa’da yapılan Okul Spor Faaliyetleri Yüzme Gençler Grup Yarışmaları’na 107 okuldan, 290 sporcu katıldı.

Yarışmaya katılan Modafen Lise Erkek Yüzme Takımı grup şampiyonu olarak Kayseri’de yapılacak Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı. Aynı yarışmalarda kızlar kategorisinde 200 metre kurbağalamada 4. olan lise öğrencimiz Sena Yazıcı göstermiş olduğu büyük başarı sonucunda finallere gitmeye hak kazandı.

Modafen ailesi olarak şampiyon lise öğrencilerimiz Doğu Alpay, Tuna Özaltın, Demirkan Demir, Emir Şimşek, Ekin Demirbaş, Efe Bahadur, Efe Başar ve Burak Ataklı’yı tebrik eder, final yarışmalarında başarılar dileriz.

7 Mart 2018 Çarşamba
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not