Modafen Lise Yüzme Takımı Grup Birincisi Oldu

Bu sezon İstanbul şampiyonu olarak grup yarışmalarına katılan Modafen Lise Yüzme Takımı büyük başarı göstererek burada da birinciliği kimseye kaptırmadı.

2-3 Mart tarihlerinde Kocaelide yapılan Okul Spor Faaliyetleri Gençler Grup Yüzme Yarışmaları’na katılan lise erkek takımımız grup birincisi olarak Türkiye Finaline katılmaya hak kazandı.
Demirkan Demir, Emir Şimşek, Ekin Demirbaş, Efe Başar, Berke Saka ve Bedirhan Tamer’den oluşan takımımız bütün mesafe ve branşlarda başarılı performanslar sergileyerek madalya kazandı.

Modafen Ailesi olarak 28-29 Mart’ta Edirne’de yapılacak olan Türkiye Finaline katılacak olan yüzme takımı sporcularımızı kutlar, başarılarının devamını dileriz.

8 Mart 2019 Cuma
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not