Modafen Lise Hentbol Takımı Bir Üst Grupta ⋅ Modafen

Modafen Lise Hentbol Takımı Bir Üst Grupta

Kartal Yakacık İTO Spor Salonunda 12-19 Aralık tarihleri arasında gerçekleşen “Liseler Arası Hentbol İstanbul Grup Müsabakaları” Modafen Lise Hentbol takımımızın başarısı ile bir üst grupta devam edecek.

3 maçta 3 galibiyet alarak grup birincisi olan Modafen Lise Hentbol takımı, İlk turda Üsküdar Halide Edip Adıvar Anadolu Lisesini 17-19, Bahçelievler Adnan Menderes Anadolu Lisesini 10-16, son olarak Özel Birikim MTAL Lisesini 23-19 mağlup ederek ilk kez katıldığı liseler arası hentbol turnuvasından ilk sıraya yükselerek bir üst gruba çıktı.

Öğrenci ve öğretmenlerimizi gösterdikleri muhteşem performanstan dolayı kutlar, bir üst turdaki maçlarda kendilerine başarılar dileriz.

27 Aralık 2016 Salı
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not