Modafen Koridorlarında Yeni Eğitim Yılının Zili Çaldı ⋅ Modafen

Modafen Koridorlarında Yeni Eğitim Yılının Zili Çaldı

Bugün “Okula Merhaba” zili bir kez daha Modafen koridorlarında yankılandı.

2018-2019 eğitim-öğretim yılının başlangıcını müjdeleyen zil ile bütün Modafen ailesi, okulun ilk gününün heyecanını ve mutluluğunu bir arada yaşadı. Sabah sınıflarında öğretmenleri eşliğinde toplanan öğrencilerimiz, okulumuzun bahçesinde yapılan “Bayrak Töreni”nde buluştu. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları anısına 1 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende, Okul Müdürümüz Mehmet Durak ve Matematik Öğretmenimiz İlhan Obuz’un, başarı ve güzel bir eğitim yılı dileyen konuşmaları sonrasında öğrencilerimizin heyecanı daha da arttı. Son olarak 12. sınıf öğrencimiz Gamze Genç’in okulun ilk gününde hissettiği duygu ve düşünceleri ile “Modafenli” olmak konusundaki düşüncelerini kapsayan konuşması öğrencilerimiz tarafından dikkatle dinlendi.

Bugün yapılan bu yeni başlangıç ile bütün öğrencilerimiz yeni dostlukların, yeni ufukların ve yepyeni bir dünyanın kapılarını aralamış olurken, “Bir kez Modafenli her zaman Modafenli” sloganımız kendini tekrar yenilemiş oldu. Modafen ailesi olarak 2018-2019 eğitim-öğretim yılının sağlık, mutluluk ve artan başarılarla geçmesini temenni ediyoruz.

17 Eylül 2018 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not