Modafen Koridorlarında İlk Ders Zili Çaldı ⋅ Modafen

Modafen Koridorlarında İlk Ders Zili Çaldı

2017-2018 eğitim-öğretim yılını müjdeleyen ilk ders zili Modafen koridorlarında da bugün itibariyle çaldı.

Duyulan ilk ders zili ile birlikte okul bahçesinde yapılan törende buluşan öğrencilerimiz birbirleriyle özlem giderirken aynı zamanda Modafen ailesine yeni katılan arkadaşlarıyla tanıştı. Aramıza yeni katılan öğrencilerimizin okula ve arkadaşlarına hızlı bir şekilde alışıp kaynaşması bizler ve velilerimiz için oldukça mutluluk vericiydi. Heyecan ve mutluluğu bir arada yaşayan öğrencilerimiz tören sonrasında sınıflarına çıkarak ders başı yaptı.

Modafen ailesi olarak öğrencilerimize ve siz değerli velilerimize güzel ve başarı dolu bir yıl diliyoruz.

18 Eylül 2017 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not