Modafen Kitap Şenliği

Öğrencilerimize kendi yaş ve eğilimleri doğrultusunda kitap seçmeyi öğretmek ve yayıncılık dünyasının seçkin yayınevleriyle buluşmalarını, modern ve klasik edebiyatın önemli eserleriyle temas etmelerini sağlamak amacıyla okul bahçemizde 13, 14, 15 Nisan tarihlerinde Türk dili ve edebiyatı ile ilkokul öğretmenleri iş birliğiyle “Modafen Kitap Şenliği” düzenlendi.

Yaratıcı okuma çalışmaları ve yazdığı çocuk kitaplarıyla Türk edebiyatına büyük katkılar sağlayan Nilay Yılmaz da “Modafen Kitap Şenliği”nin konuklarındandı. Nilay Yılmaz öğrencilerimize kitaplarını imzalarken onların meraklı sorularını da yanıtladı.

19 Nisan 2016 Salı
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not