Modafen Girişimcilik Haftası

Her yıl Mart ayında düzenlenen “Girişimcilik Haftası Etkinlikleri” kapsamında, bu yıl yine alanında uzmanlaşmış girişimci konuklarımızı misafir ettik.

Öğrencilerini hayata erken hazırlamaya özen gösteren Modafen, bu felsefesi çerçevesinde yıl içerisinde çeşitli etkinlikler düzenliyor. Bunlardan bir tanesi de her sene Mart ayında düzenlenen “Modafen Girişimcilik Haftası”. Alanında uzmanlaşmış girişimci konukları okulumuza davet ederek öğrencilerimiz ile buluşturuyoruz.

“Girişimcilik Haftası” etkinliklerimizde bu seneki konuklarımız Ayşe Tolga, Çavlan Özügüzel, Aylin Çıkrıkçıoğlu, Özkan Doğan, Onur Besen, Efecan Gürbüz ve Meral Saatçi idi.

Konuklarımız ile küreselleşen dünyadan başlayarak, iş hayatı, çalışırken dikkat edilmesi gereken hassas noktalara kadar birçok konu konuşuldu. Karşılıklı sohbet havasının samimiyeti ile gerçekleşen etkinliklerimizde, öğrencilerimiz kendilerine rol model olabilecek kişilerin hikâyelerini birinci ağızdan dinleme şansına sahip oldular.

Bilindiği üzere iş hayatında başarılı olmanın püf noktalarından birisi de tecrübedir. Bu bağlamda öğrencilerimiz sorduğu sorular ile karşılarında bulunan örnek kişilerin tecrübelerini dinleme ve not alma olanağını yakaladılar.

İnovasyon, kurum kültürü, çalışkanlık, beceri, yaratıcılık, doğru karar alabilmek, ekonomi, refah, oryantasyon, adaptasyon, takdir, uzmanlaşma, eğitim ve sosyal çevre kazanımları konularının yan temamız olduğu konferanslarda, konuklarımızın öğrencilerimize başarılı olma yolundaki en önemli öğüdü “Sabır”, “İşten kaçmama”, “Çalışkanlık” ve “Fırsatları değerlendirmek” oldu.

Erken yaşta edinilen tecrübelerin ve olgunluğun iş hayatı için büyük önem arz ettiği günümüzde, hayata atılmak ve ailelerini gururlandırmak için önlerinde uzun yıllar olmasına rağmen, öğrencilerimizin gösterdiği ilgi ve alaka takdire layıktı.

Mantıklı soruları ile geleceklerine verdikleri değeri belli eden Modafenlilere ve konferansımıza katılım göstererek bizleri onurlandıran Ayşe Tolga, Çavlan Özügüzel, Aylin Çıkrıkçıoğlu, Özkan Doğan, Onur Besen, Efecan Gürbüz ve Meral Saatçi’ye teşekkür ederiz.

10 Mart 2016 Perşembe
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not