Modafen Girişimcilik Haftası

Her yıl okulumuzda düzenlenen “Girişimcilik Haftası Etkinliği” kapsamında, bu yıl yine alanında uzmanlaşmış girişimci konuklarımızı misafir ettik.

Girişimcilik Haftası etkinliklerimizde bu seneki konuklarımız Burcu Bıçakçı Ersoy, Onur Candan ve Timuçin Bilgör’dü. Konuklarımız ile iş hayatı, liderlik ve girişimcilik gibi birçok konuya değinildi. Öğrencilerimiz kendilerine rol model olabilecek kişilerin hikâyelerini birinci ağızdan dinleme şansına sahip oldu.

Sektörlerinde lider kurumlardan gelen girişimci konuklarımız yaptıkları yeniliklerle şirketlerine rekabet avantajı sağlayan uygulamaları, yön gösterici deneyimlerini ve mevcut stratejileri sorgulatacak yeni trendleri öğrencilerimize aktardılar.

Hayata bir girişimci olarak atılmayı planlayan, söyleşiye katılan tüm öğrencilerimize ve konferansımıza katılım göstererek bizleri onurlandıran Burcu Bıçakçı Ersoy, Onur Candan ve Timuçin Bilgör’e Modafen ailesi olarak teşekkür ederiz.

22 Şubat 2018 Perşembe
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not