Modafen Girişimcilik Haftası ⋅ Modafen

Modafen Girişimcilik Haftası

Her yıl okulumuzda düzenlenen “Girişimcilik Haftası Etkinliği” kapsamında, bu yıl yine alanında uzmanlaşmış girişimci konuklarımızı misafir ettik.

Girişimcilik Haftası etkinliklerimizde bu seneki konuklarımız Burcu Bıçakçı Ersoy, Onur Candan ve Timuçin Bilgör’dü. Konuklarımız ile iş hayatı, liderlik ve girişimcilik gibi birçok konuya değinildi. Öğrencilerimiz kendilerine rol model olabilecek kişilerin hikâyelerini birinci ağızdan dinleme şansına sahip oldu.

Sektörlerinde lider kurumlardan gelen girişimci konuklarımız yaptıkları yeniliklerle şirketlerine rekabet avantajı sağlayan uygulamaları, yön gösterici deneyimlerini ve mevcut stratejileri sorgulatacak yeni trendleri öğrencilerimize aktardılar.

Hayata bir girişimci olarak atılmayı planlayan, söyleşiye katılan tüm öğrencilerimize ve konferansımıza katılım göstererek bizleri onurlandıran Burcu Bıçakçı Ersoy, Onur Candan ve Timuçin Bilgör’e Modafen ailesi olarak teşekkür ederiz.

22 Şubat 2018 Perşembe
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not