Modafen Futbol Takımı Dünya 8.si ⋅ Modafen

Modafen Futbol Takımı Dünya 8.si

21-29 Mayıs tarihleri arasında Prag’ta düzenlenen ISF Dünya Liselerarası Futbol Şampiyonası’nda Modafen Futbol Takımı grubunu birinci olarak bitirdi.

Modafen göstermiş olduğu büyük başarı sonucunda çeyrek finale kadar yükseldi ve çeyrek finalde Brezilya’ya 2-1 yenilerek şampiyonayı 8. sırada bitirdi. 36 ülke şampiyonunun katıldığı ayrıca okul sporlarının en büyük organizasyonu olarak da bilinen turnuvada Almanya’yı 2-1 yenen Katar ilk sırada yerini aldı. Turnuvada Avusturya üçüncü, Brezilya ise dördüncü oldu.

Modafen Futbol Takımı’nı tebrik ediyor, başarılarının diğer maçlarda büyüyerek devam etmesini diliyoruz.

31 Mayıs 2017 Çarşamba
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not