Modafen Futbol Kulübü Yoluna Yenilgisiz Devam Ediyor

Kurulduğu ilk yılda 2. Amatör Lig’de şampiyonluğunu ilan ederek bu sene 1. Amatör Lig’e yükselme başarısı gösteren Modafen Futbol Kulübü’nün galibiyetler serisi kaldığı yerden devam ediyor. Yeni liginde de emin adımlarla yürüyen Modafen Futbol Kulübü, 6. hafta müsabakasında liderlik koltuğunda bulunan Kurtköyspor’u 2-1 mağlup ederek zirveye yerleşti. Ligin ilk yarısının bitimine bir hafta kala 5 galibiyet, 1 beraberlik alarak yoluna yenilgisiz devam eden Modafen Futbol Kulübü, farklı galibiyetleri ile bu sene de şampiyonluğun en güçlü adayı konumunda. Bu başarılı ilerleyiş şimdiden Süper Amatör Lig’in müjdesini veriyor gibi…

16 Ekim 2012 Salı
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2021-22 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Öğrencinin Adı Soyadı

Öğrencinin Okulu

Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf

Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi

Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not