Modafen Futbol Kulübü Lig TV’de ⋅ Modafen

Modafen Futbol Kulübü Lig TV’de

Modafen Futbol Kulübü, 22 Mayıs 2013 Çarşamba günü Lig TV’de ilgiyle izlenen, futboldan iyi örneklere yer veren “Tutkumuz Futbol” programında yer aldı. Programda, maçlarımızdan görüntülere, Fatih Kanberoğlu ile yapılan söyleşiye ve genç futbolcularımızın röportajlarına yer verildi. Kulübümüz, program sunucusu Okay Karacan’dan büyük övgüler alırken, yepyeni bir okul kulübünün profesyonel liglere doğru hızla yol aldığına değinildi. Modafen’in eğitime ve futbola bakış açısı, yapısı ve yönetimi tüm Türkiye’ye örnek gösterildi.

Modafen Futbol Kulübü’nün yer aldığı “Tutkumuz Futbol” programı kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için yarın (25.05.2013) saat 11.00’de Lig TV’de tekrar yayınlanacaktır. (Programda, kulübümüzün yer aldığı bölümün tahmini yayın saati 11.45-12.30 arasıdır.)

24 Mayıs 2013 Cuma
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not