Modafen Fotoğraf Kulübünden Sevindirici Haber

Apple’ın “iPhone ile çekildi” temalı projesi bu sefer 23 Nisan için Türkiye’de çocuklar tarafından çekilen fotoğraflardan oluşturuldu.

Bilboardlarda, sosyal medyada ve İstanbul’un dört bir yanında sergilenen fotoğrafları çeken ve projeye katılan çocukların arasında Modafen öğrencilerimiz de yer aldı. Apple’ın CEO’su Tim Cook 23 Nisan için yazdığı Türkçe Tweet ile hem 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı hem de katılımcı öğrencilerimizi tebrik etti. Öğrencilerimizin başarısı uluslararası tüm basında yer aldı.

Projeye katılan Tahsin Enes Akın, Ahmet Emre Aksu, Ceylin Naz Kilerci, Pamir Özgülşen, Ada Franco, Ecrin Yaroğlu’nu ve öğrencilerimizin bu başarısında onların yanında olan fotoğraf kulübü öğretmenimiz Ilgın Yaroğlu’nu Modafen ailesi olarak kutluyor, başarılarının hayat boyu devam etmesini diliyoruz.

16 Mayıs 2017 Salı
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not