Modafen Dönem Sonu Konseri ⋅ Modafen

Modafen Dönem Sonu Konseri

2018-2019 eğitim öğretim yılının son gününde Modafen öğrencileri kendileri için yapılan konserde gönüllerince eğlendi.

17-18 Ocak tarihlerinde okulumuzun konferans salonunda gerçekleşen konserde 56 kişiden oluşan okul koromuz müzik öğretmenleri eşliğinde performanslarını sergiledi. Konser sırasında öğretmen ve öğrenciler piyano, keman, gitar ve bateri ile okul korosuna eşlik etti. Orkestradaki öğrencilerimizin hazırlamış olduğu eserler, koro şarkılarının arasına yerleştirilerek sergilendi.

Akademik başarılar ile dolu olan 1. dönemin bitiminde, gönüllerince eğlenen öğrencilerimize iyi tatiller diliyor, gösteride yer alan öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.

21 Ocak 2019 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not