Modafen CIS Forum 2015’de ⋅ Modafen

Modafen CIS Forum 2015’de

Bu yıl 17-20 Kasım tarihleri arasında İskoçya’nın Edinburgh şehrinde düzenlenen CIS Forumundaydık.

Modafeni temsilen Okul Koordinatörü Elif Nalbantoğlu ve Yurtdışı Danışmanlık Sorumlusu Kurtuluş Akyüz katıldı. CIS (Uluslararası Okullar Konseyi) öğrencilerin küresel vatandaşlar olabilmesini sağlamak amacıyla bilgi, beceri ve yeteneklerini geliştirebilecekleri ortamlar yaratmayı ve bu doğrultuda yüksek standartlarda uluslararası eğitim vermeyi hedefleyen bir forumdur.

CIS Forumun en önemli hedefi üye kurumların bir araya gelmesi ve katılımcı eğitim kurumlarının uluslararası standartlara ulaşması yolunda adım atmasıdır. Modafen olarak bizler de bu organizasyona katılarak diğer okullarla bir araya gelme şansı bulduk ve böylece öğrencilerimizin uluslararası platformlarda önemli yeri olan dünyanın en iyi üniversitelerine kabulü konusunda önemli bir kapıyı açmış olduk.

Forum’da Modafen, Dünya genelinden 311 okulun katıldığı organizasyonda Türkiye’den 15 okul katılımcılar arasında yerini almıştır ve 370 katılımcı uluslararası üniversite ile bir araya gelmiştir. Söz konusu okullar 89 farklı ülkeyi temsil eden ve birçoğu ülkelerinin en iyi okulları olarak bilinen eğitim kurumlarıdır.

Modafen standı öğrencilerimizin okul içinde yapmakta olduğu çeşitli etkinlikleri ve almış oldukları eğitimi yansıtan sunum ve yayınları ile diğer kurumların ibretle baktığı bir stant olmuştur. Fuar boyunca, var olan ve yapılması planlanan projeler kurumlar arasında paylaşılmış, okullara kabul ve danışmanlık hizmetleri ile ilgili bilgilendirmeler yapılmış, en iyi uygulamalardan söz edilmiş ve önemli bir iletişim ağı oluşturulmuştur.

Modafen bu tür etkinliklerde yer alarak öğrencilerine üniversitelerin tüm taleplerini en iyi şekilde karşılayabilecekleri bir alt yapı oluşturmalarına yardımcı olmayı hedeflemektedir.

8 Aralık 2015 Salı
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not