Modafen Burgazada Sait Faik Abasıyanık Müzesi’nde

Modafen Öğrencileri edebiyata verdiği önemi aynı zamanda ünlü edebiyatçılara da veriyor. Bu bağlamda öğrencilerimiz 31 Mayıs Çarşamba günü Burgazada’ya Sait Faik Abasıyanık’ın evine gitti.

Okulumuzun 8.sınıf öğrencileri, usta öykücülerimizden Sait Faik Abasıyanık’ın hayatını ve hikâyelerini okuyup inceledikten sonra yazarımızın Burgazada’daki evini ziyaret etti. Hikâyelerini kaleme aldığı ve tüm eşyalarının sergilendiği bu tarihi ev öğrencilerimizi oldukça etkiledi. Gidilen bu ahşap evdeki panoramik fotoğraflar ve Sait Faik’e ait olan notlar ile öğrencilerimizin bilgileri pekişmiş oldu.

Bilgilerini pekiştirirken aynı zamanda güzel havanın da tadını çıkartan öğrencilerimiz bisiklet ve fayton turu yaptı. Bilgi ve sanat kokan bu güzel günde öğrencilerimizin keyfi görülmeye değerdi.

1 Haziran 2017 Perşembe
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not