Modafen Bu Kez Efes’te ⋅ Modafen

Modafen Bu Kez Efes’te

Yoğun geçen sınav maratonunun ardından 2016- 2017 eğitim öğretim yılının son günlerini çeşitli program ve gezilerle sürdüren Modafen öğrencileri, bu kez rotayı Ege Bölgesi’ne çevirdi.

Gezinin ilk durağı olan eşsiz yeşilliği ve doğa güzelliği ile ünlü Selçuk gezildi. Öğrencilerimiz şeftali ağaçları ve üzüm bağlarıyla ünlü olan bu doğa harikası yeri gezerken adeta büyülendi. Ardından Şirince Köyüne gidilerek Ege’nin büyüleyici güzelliği bir kez daha görülmüş oldu. Gezinin ikinci gününde öğrencilerimizin tarihi bilgilerini ve genel kültür bilgilerini yenileyeceği Efes Antik Kenti’ne gidildi. Kalıntıları yerinde incelemenin verdiği heyecan ile gezen öğrencilerimiz antik kentte gönüllerince fotoğraf çekti. Gezinin üçüncü gününde ise eski uygarlıklarda “Şifa Şehri” olarak bilinen Denizli’ye gidildi. Pamukkale Travertenlerine ve termal sulara giren öğrencilerimiz gördükleri yerlerin mutluluğu içerisinde İstanbul’a geri döndü.

9 Haziran 2017 Cuma
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not