Modafen Bilim Kulübü “Bilim-Deney” Merkezinde

Modafen Orta Okul Bilim Kulübü öğrencileri, 21 Nisan Cuma günü Sancaktepe Bilim-Deney Merkezinde yapılan eğitime katıldı.

Öğrencilerimiz uygulamalı deney eğitimlerini, planetaryum ve gözlemevi ile birlikte müfredattaki konuları ve bilimsel olayları günlük hayatla bağdaştırdı. Uygulamalı deney eğitiminde önce eğitmen tarafından bilgilendirilip sonrasında tüm deneyleri bireysel deneme imkânı buldular. Yaparak yaşayarak öğrenmenin gerçekleşebilmesi, üretim odaklı düşünce yapısının tesis edilmesi öğrencilerimiz açısından oldukça heyecanlı karşılandı. Ayrıca Modafen Bilim Kulübü öğrencileri planetaryum ve gözlemevi dahilinde gezegenler, güneş sistemleri, yıldızlar ve uzay hakkında farkındalık kazandı.

Gerçekleştirilen eğitim gezisi öğrencilerimizin almış olduğu sertifikalar ile son buldu.

24 Nisan 2017 Pazartesi
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not