Modafen Bilim Kulübü Bilim-Deney Merkezinde ⋅ Modafen

Modafen Bilim Kulübü Bilim-Deney Merkezinde

Modafen Orta Okul Bilim Kulübü öğrencileri, 13 Nisan Cuma günü Sancaktepe Bilim-Deney Merkezi’nde yapılan eğitime katıldı.

Öğrencilerimiz uygulamalı deney eğitimleri, planetaryum ve gözlemevi aktiviteleri ile birlikte müfredatta bulunan konuları ve bilimsel olayları günlük hayatla bağdaştırdı. Öğrencilerimiz uygulamalı deney eğitiminde önce eğitmen tarafından bilgilendirilip sonrasında tüm deneyleri bireysel deneme fırsatı buldu. Yaparak ve yaşayarak öğrenmenin gerçekleşebilmesi, üretim odaklı düşünce yapısının tesis edilmesi öğrencilerimiz açısından oldukça heyecanlı karşılandı. Ayrıca Modafen Bilim Kulübü öğrencileri planetaryumda Dünya’nın oluşumu ve çevre kirliliği hakkında farkındalık kazandılar ve gözlemevinde güneş gözlemi yaptılar.

Gerçekleştirilen eğitim gezisi öğrencilerimizin almış olduğu sertifikalar ile son buldu.

20 Nisan 2018 Cuma
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not