Modafen Atletizm Takımımız Finalde ⋅ Modafen

Modafen Atletizm Takımımız Finalde

Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından düzenlenen, 1. İstanbul’un En Hızlısı Yarışmaları 8 Şubat 2022 tarihinde gerçekleşti.

2461 numaralı 3. sınıf öğrencimiz Gaye Zehra Taviloğlu, 2467 numaralı 4. sınıf öğrencimiz Ayla Beyza Watt ve 2472 numaralı 5. sınıf öğrencimiz Maide Esma Taviloğlu Küçük Kızlar Kategorisi 60 Metre yarışlarında Modafen’i temsil etti. Ayla Beyza Watt 56 yarışçı arasında 2. olarak gümüş madalya aldı. Modafen Atletizm Takımımız göstermiş oldukları başarı ile 22 Şubat 2022 tarihinde gerçekleşecek Final Yarışlarına katılmaya hak kazandılar.

Modafen Ailesi olarak öğrencilerimizi kutlar ve başarılarının devamını dileriz.

10 Şubat 2022 Perşembe
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not