Modafen Almanca öğrencilerinden Goethe Enstitüsü Turu ⋅ Modafen

Modafen Almanca öğrencilerinden Goethe Enstitüsü Turu

Modafen kültür turları devam ediyor. Bu hafta 6. sınıf Almanca öğrencileri, öğretmenleri eşliğinde Beyoğlu Goethe Enstitüsü’nün yolunu tuttu.

Beyoğlu’nda bulunan Goethe Enstitüsü’nü ziyaret eden öğrencilerimiz, önce enstitü içerisinde yer alan kütüphaneyi gezerek kütüphane hakkında bilgi aldı. Ellerinde bulunan Almanca yol tarifleri eşliğinde sokak sokak Alman mimarisinin örneklerini inceleyen öğrencilerimiz, keyifli bir gün geçirdi. Yol tarifleri dışında bir de ulaştıkları yerlere ait Almanca soruları cevaplayan öğrencilerimize enstitü tarafından küçük ödüller verildi.

Yaşayarak öğrenme amacıyla gerçekleştirilen gezide, öğrencilerimiz Almanca ile iç içe bir gün geçirdi. Oldukça keyifli geçen interaktif kültür gezisinin ardından öğrencilerimiz okullarına geri döndü.

22 Mayıs 2019 Çarşamba
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not