Modafen 8. Dönem Mezunlarını Verdi ⋅ Modafen

Modafen 8. Dönem Mezunlarını Verdi

Okulumuz bu yıl itibariyle 8. Dönem mezunlarını vermenin heyecanını yaşadı. 8. sınıflarımızdan 67, 12. sınıflarımızdan 24 öğrencimiz Modafen mezunları arasındaki yerlerini aldılar.

Modafen 8. Dönem Mezuniyet Töreni öncesinde Modafen Mezunlar Günü de gerçekleştirildi. Okulumuz bahçesinde buluşan eski mezunlarımız, geleneksel mezunlar günü yemeğimiz olan etli iç pilav-ayran ve baklavalarını afiyetle yiyerek sohbet ettiler.

Mezunlar Günü programının ardından 8. Dönem Mezuniyet Kokteyline geçiş yapıldı. Kokteylde; velilerimiz, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz sıcak sohbetlerle bütün bir yılın değerlendirmesini yaptılar.

Mezuniyet töreninin başlangıç anonsu ile birlikte önce değerli öğretmenlerimiz sırası ile geçit yaptı. Ardından günün başaktörleri cübbeleri, kepleri ve ellerinde gülleri ile sahneye gelmeye başladılar. Öğrencilerimiz, velilerinin alkışları eşliğinde görkemli bir geçit yaparak sahnedeki yerlerini aldılar. Bu güzel töreni Modafen ailesine takdim eden Pelin Karabay’ın sahneye gelişiyle bir ömür boyu hatıralardan silinmeyecek program başlamış oldu.

Mezuniyet konuşmalarını 8. sınıflar adına fen bilimleri öğretmenimiz Oğuzhan Kurt ve öğrencimiz Gurur Deniz Uyanık #270; 12. sınıflar adına ise matematik öğretmenimiz Egemen Özaltınkol ve öğrencimiz Ali Arın #219 güzel konuşmaları ile Modafen’de su gibi akıp geçen yılların özetini sundular.

Mezuniyet konuşmalarının ardından Modafen’in geleneği haline gelen, duayen öğretmenlerimizin ismini taşıyan iki değerli ödül sahiplerini buldu. “Mehmet Durak İletişim Ödülü”nü 8. sınıflardan Ece Ağalar #255, 12. sınıflardan Ali Arın #219; “İlhan Obuz Matematik Başarı Ödülü”nü ise 8. sınıflardan İlker Tilki #578, 12. sınıflardan Barkın Can #205 almaya hak kazandılar. Öğretmenlerinin ellerinden ödüllerini alan öğrencilerimiz mezuniyet mutluluklarını ikiye katladılar.

Anlamlı konuşmaların ardından diploma törenine geçildi. Öğrencilerimiz, sırası ile sahnenin önüne gelerek ellerindeki gülleri öğretmenlerine verdiler ve öğretmenlerinin elinden de diplomalarını almanın mutluluğunu yaşadılar.

Sıra törenin sabırsızlıkla beklenen kep atma anına gelmişti. Hep birlikte ondan geriye sayıldı ve konfetiler eşliğinde tüm kepler gökyüzüne fırlatıldı. Mezun olmanın mutluluğunu aileleri, öğretmenleri ve arkadaşlarıyla paylaşan öğrencilerimiz, bu görkemli töreni toplu mezuniyet fotoğrafı çektirerek sonlandırdılar.

11 Haziran 2014 Çarşamba
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not