Modafen 7. Dönem Mezunlarının Görkemli Balosu ⋅ Modafen

Modafen 7. Dönem Mezunlarının Görkemli Balosu

Modafen 7. Dönem Mezuniyet Balosu Kanlıca Aija Hotel’de gerçekleştirildi. Mezuniyet balomuzda 8. sınıf ve 12. sınıf öğrencilerimiz bir aradaydı. Mezun öğrencilerimize; velilerimiz, öğretmenlerimiz ve okul yönetimimiz de eşlik etti.

Uzun ve yorucu geçen eğitim-öğretim yılı sonunda Modafen ailesini buluşturan gece oldukça eğlenceli geçti. Keman ve akordeon tınıları eşliğinde gerçekleşen kokteyli, özel hazırlanan balo menüsü izledi. Boğazın eşsiz manzarası ve esintisi eşliğinde yenen yemeğin ardından öğrencilerimiz, dans pistine gelerek eğlenceye start verdiler. Mezun olmanın coşkusu, Dj’in çaldığı birbirinden hareketli parçalarla doruğa çıktı. Bu coşkuya öğretmen ve velilerimizin de ortak olması, ortaya unutulmaz bir gece daha çıkarttı.

Gönüllerince eğlenen öğrencilerimiz, geceyi anı defterine yazdıkları satırlar ve hatıra fotoğraflarıyla sonlandırdılar.

9 Temmuz 2013 Salı
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not