Modafen 3. Sınıf Öğrencilerimiz Atasının Huzurunda ⋅ Modafen

Modafen 3. Sınıf Öğrencilerimiz Atasının Huzurunda

16-17 Kasım tarihinde gerçekleştirilen Modafen 3. sınıflar Anıtkabir Gezisi, öğrencilerimiz tarafından büyük bir merak ve ilgiyle karşılandı.

Gezinin ilk gününde 1. Meclis, 2. Meclis ve Etnografya Müzelerinin gezilmesi ile bilgilerini pekiştiren öğrencilerimiz, ikinci gün Atasının huzuruna Anıtkabir’e giderek duygu dolu anlar yaşadı. Özlemlerini ve minnet duygularını saygıyla Atatürk’e sunan çocuklarımız, gezin son durağı olan MTA Tabiat Parkı’nı ziyaret ederek gezilerini tamamladı.

Profesyonel rehberler eşliğinde gerçekleştirilen gezimiz, eğitici ve bilgilendirici olduğu kadar aynı zamanda eğlenceli bir şekilde son buldu.

23 Kasım 2017 Perşembe
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not