Modafen 3. Sınıf Öğrencilerimiz Atasının Huzurunda

16-17 Kasım tarihinde gerçekleştirilen Modafen 3. sınıflar Anıtkabir Gezisi, öğrencilerimiz tarafından büyük bir merak ve ilgiyle karşılandı.

Gezinin ilk gününde 1. Meclis, 2. Meclis ve Etnografya Müzelerinin gezilmesi ile bilgilerini pekiştiren öğrencilerimiz, ikinci gün Atasının huzuruna Anıtkabir’e giderek duygu dolu anlar yaşadı. Özlemlerini ve minnet duygularını saygıyla Atatürk’e sunan çocuklarımız, gezin son durağı olan MTA Tabiat Parkı’nı ziyaret ederek gezilerini tamamladı.

Profesyonel rehberler eşliğinde gerçekleştirilen gezimiz, eğitici ve bilgilendirici olduğu kadar aynı zamanda eğlenceli bir şekilde son buldu.

23 Kasım 2017 Perşembe
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not