Modafen 10 Kasım’da Atatürk’ü Andı ⋅ Modafen

Modafen 10 Kasım’da Atatürk’ü Andı

Modafen Tören Komitesinin hazırladığı program çerçevesinde 10 Kasım Atatürk’ü Anma Töreni tüm öğrenci, öğretmen ve personelimizin katılımıyla 10 Kasım 2015 Salı günü gerçekleştirilmiştir.

Ata’mızın büstüne çelenk konulması ile başlayan ilk bölüm saygı duruşu, öğretmenlerimizin tören öncesinde öğrencilere dağıttığı kokartlar ve İstiklal Marşı’nın okunmasından oluşan bahçe töreni ile son buldu.

İkinci bölüm ise okulumuzun konferans salonunda gerçekleştirildi. Törende günün konuşması, 7. Sınıfların oratoryosu, Modafen Band, 3. sınıfların okuduğu şiir, okul korosu, video görsel sunumu ve ilkokul tiyatro kulübünün düzenlediği drama gösterisi yapıldı.

Modern Türkiye’nin kurucusu, başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü yaptıkları ve bundan sonra yapacağımız her şeye ışık olduğu için minnetle anarken, bizi derinden etkileyerek böylesine duygulu anlar yaşatan bu törenin hazırlanıp sunulmasında emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.

11 Kasım 2015 Çarşamba
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not