Modafen 10 Kasım’da Atatürk’ü Andı ⋅ Modafen

Modafen 10 Kasım’da Atatürk’ü Andı

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, ölüm yıl dönümünde Modafen öğrencileri ve öğretmenleri tarafından büyük bir hüzün ve özlemle anıldı.

10 Kasım günü sabah saat 09.05’te okulumuzun bahçesinde, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının anısına iki dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Konferans salonumuzda devam eden tören, 11. sınıf öğrencilerimizden Ömer Baran’ın, hepimizi duygulandıran “2022 Türkiyesi’ nden Ata’mıza Mektup” adlı konuşmasını yapmasıyla başladı. Ardından 5. sınıf öğrencilerimizden oluşan  “Bir Ömrün Hikayesi” oratoryosu ve korosu büyük bir heyecan ve coşku içerisinde sergilendi.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e ve gösterdiği yola lâyık bireyler yetiştirmeyi kendisine görev edinmiş Modafen Ailesi, Atatürk ve Cumhuriyet bilincini bir kez daha özlemle işledi.

 

10 Kasım 2022 Perşembe
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not