Modafen 1. Sınıflar Okuma Şenliği ⋅ Modafen

Modafen 1. Sınıflar Okuma Şenliği

1. sınıf öğrencilerimiz “Okuma Bayramı”nda birbirinden güzel gösteriler sundu. Dolu dolu geçen eğitim-öğretim yılının ardından okuma ve yazmayı başarıyla öğrenen çocuklarımız, hazırladıkları eğlenceli programlarla bütün bir yılı sergiledi.

Velilerinin karşısına çıkan öğrencilerimiz, harika performansları ve öz güvenleri ile büyük alkış topladı. Şiirler, şarkılar, danslar, Türkçe gösteriler ve İngilizce gösteriler derken tüm sene boyunca elde ettikleri kazanımları sergileyen öğrencilerimiz, gösteri sununda büyük bir gurur ile ailelerini selamladı. Program sonrasında eğlenceli etkinliklerde aileleri ile birlikte yarışmalara katılan öğrencilerimiz güzel anılarla unutmayacakları bir günü geride bıraktı.

Modafen ailesi olarak öğrencilerimizi kutlar, eğitim-öğretim hayatlarında her birine başarılar dileriz.

24 Mayıs 2017 Çarşamba
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not