Modafen 1. Sınıflar Okuma Şenliği ve Karne Heyecanı

1. sınıf öğrencilerimiz “Okuma Bayramı”nda birbirinden güzel gösteriler sundu. Dolu dolu geçen eğitim-öğretim yılının ardından okuma ve yazmayı başarıyla öğrenen çocuklarımız, hazırladıkları eğlenceli programla bütün bir yılı sergiledi.

Velilerinin karşısına çıkan öğrencilerimiz, harika performansları ve öz güvenleri ile büyük alkış topladı. Şiirler, şarkılar, danslar ve gösteriler ile tüm sene boyunca elde ettikleri kazanımları sergileyen öğrencilerimiz, gösteri sununda büyük bir gurur ile ailelerini selamladı. Program, öğrencilerimizin karne ve sertifika töreniyle sonlandı.

Modafen ailesi olarak öğrencilerimizi kutlar, eğitim-öğretim hayatlarında her birine başarılar dileriz.

20 Haziran 2022 Pazartesi
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not