Moda Spor Kulübünde Öğretmenler Gecesi ⋅ Modafen

Moda Spor Kulübünde Öğretmenler Gecesi

Modafen öğretmenleri “24 Kasım Öğretmenler Günü”nü Moda Spor Kulübünde güzel bir yemek ile kutladı. Bu güzel gecede Modafen ve EdukaKids’in öğretmenleri, yönetimi bir aradaydı. Gecede okul müdürü Mehmet Durak, öğretmenliğe ve öğretmenler gününün mahiyetine dair bir konuşma yaptı. Bu konuşma tüm öğretmenler tarafından büyük alkış aldı.

Keyifle yenen yemeğin ardından, sırada müzik ve eğlence vardı. Gecede sahne alan sanatçıların söylediği parçalara, öğretmenlerimiz hep bir ağızdan eşlik etti. Değerli gece, öğretmenlerimizin danslarıyla son buldu.

29 Kasım 2012 Perşembe
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not