Minik Yüzücülerimizden “Madalya” Heyecanı ⋅ Modafen

Minik Yüzücülerimizden “Madalya” Heyecanı

Modafen Yüzme Kulübü’nün altyapı sporcuları İstanbul’da başarılı sonuçlar elde etti.

1-2 Temmuz tarihlerinde Burhan Felek Spor Kompleksi’nde yapılan 9-10 Yaş Yüzme Yarışmalarında Modafen Yüzme Kulübü sporcuları kulaç attı. Sporcularımızdan Can Oğuz 50 metre serbest yarışında İstanbul üçüncüsü olarak bronz madalya kazandı. 4×50 metre serbest ve karışık bayrak yarışlarında takımı oluşturan sporcularımız Can Oğuz, Deniz Bilsel, Bartu Can, Aras Asrak ve Ahmet Eren Okumuş büyük bir başarı göstererek bronz madalyanın sahibi oldu.

Modafen ailesi olarak sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

10 Temmuz 2017 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not