Minik Yüzücülerimiz, 2 Kupa ve 17 Bronz Madalyayla Döndü

Okullararası Minikler A İl Birinciliği Müsabakası (2012 ve 2013 doğumlular), 24-25 Mayıs 2022 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşti. 123 okul ve 449 sporcunun katıldığı yarışa Modafen 38 yüzücüsüyle katıldı. Modafen Kız Takımı İstanbul 3.sü ve Modafen Erkek Takımı İstanbul 2.si olarak 2 kupa ve 17 bronz madalyayla döndü.

Derin Dülger, Ömer İnanç Ekşi, Berke Çelebi ve Poyraz Paray’dan oluşan Modafen Erkek Takımımız; 4×50 Serbest Bayrak yarışında İstanbul 4.sü olup bronz madalya, 4×50 Karışık Bayrak yarışında İstanbul 4.sü olup bronz madalya aldı.

Beril Gülşen, Ceren Dülger, Eyşan Tanyolaç, Mira Nur Bulut’tan oluşan Modafen Kız Takımımız ise 4×50 Serbest Bayrak yarışında İstanbul 3.sü olup bronz madalya aldı.

Beril Gülşen, Ceren Dülger, Mira Nur Bulut ve İpek Taşkıran’dan Modafen Kız Takımımız 4×50 Karışık Bayrak yarışında İstanbul 4.sü olup bronz madalya aldı.

Öğrencimiz Mira Nur Bulut 100 metre Kelebek Yarışında İstanbul 4.sü oldu.

Modafen Ailesi olarak; sporcularımızı ve antrenörlerimiz Selim Öztaşkıran, Özen Sanem Dilek ’i tebrik ederiz.

 

26 Mayıs 2022 Perşembe
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not