Minik İtfaiyeciler Göreve Hazır

EdukaKids, büyük grup sınıflarıyla Çengelköy İtfaiyesine gezi gerçekleştirdi. Bu gezide, çocuklar itfaiyeci amcalarından yangınlar hakkında birçok önemli bilgi aldı. İtfaiyeci amcaları, çocuklara yangınların nasıl ortaya çıktığını, yangın anında neler yapabileceklerini, yangın ihbarını nasıl gerçekleştirebileceklerini anlattılar. Daha sonra itfaiye aracının yanına geçen çocuklar, burada itfaiyecilerin yangınlara nasıl müdahale ettiklerini gördü. İtfaiye araçlarını çok beğenen çocuklarımız, araçların her tarafını ilgi ile incelediler. Gezinin en keyifli anı ise çocukların, itfaiyeci üniformalarını üstlerine geçirerek itfaiyeci amcaları ile birlikte, aracın yangın merdivenine çıkmalarıydı. Çocuklar, merdivenin kurtarma bölümünde yavaş yavaş yükseğe çıkarlarken çok eğlendiler.

Bu faydalı gezi ile çocuklarımız, nasıl yangın ihbarı yapacaklarını, yangın anında neler yapmaları gerektiğini, itfaiyelerin yangınlara nasıl müdahale ettiklerini yerinde öğrenerek okula döndüler.

17 Ocak 2013 Perşembe
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not