Mini Voleybol Turnuvasında Şampiyon Modafen

Modafen’de başarı gelenek hâlinde devam ediyor. Okulumuzun spor ve sanat aktivitelerine veridiği önem, okullar arasında yapılan yarışmalarda elde edilen başarılı sonuçlar ve şampiyonluklarla taçlanıyor.

Başarının adı bu kez de “Genç Kızlar Voleybol Takımımız” oldu. TED Kolejinin düzenlediği Bahar Şenliği Mini Voleybol Turnuvası’nda 9 okulla yarışan öğrencilerimiz, yarı finalde TED Kolejini (2-0), finalde de Eyüboğlu Kolejini (2-0) yenerek şampiyon olma başarısı gösterdi. Final müsabakasının ardından düzenlenen ödül töreninde kupa ve madalyalarını alan öğrencilerimiz büyük sevinç yaşadılar. Modafen ailesine bir şampiyonluk daha tattıran öğrencilerimizi ve voleybol antrenörümüz Şükran Saral’ı tebrik ediyoruz.

25 Mart 2013 Pazartesi
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not