Milli Yüzücümüz Dilara’dan Madalya ⋅ Modafen

Milli Yüzücümüz Dilara’dan Madalya

7. sınıf öğrencimiz Dilara Özcan Milli Takım formasıyla madalya kazandı.

11-12 Kasım tarihlerinde Makedonya Üsküp’te yapılan 13. Uluslararası Nemo Cup Yüzme Yarışmaları’na katılan ve Türk Milli Takımımızda yer alan yüzme kulübü öğrencimiz Dilara Özcan, 100 metre sırtüstünde 1:11:30’luk derece yaparak kürsüdeki yerini üçüncü olarak aldı. Başarılı sporcumuz Özcan, seçmelerdeki performansını daha da geliştirerek 26 rakibi arasından en iyi derecesini yüzerek bronz madalyanın sahibi oldu.

Modafen Yüzme Kulübü baş Antrenörümüz Hakan Çark’ın da Milli Takım antrenörü olarak görev aldığı yarışmada kürsüye çıkarak bizleri gururlandıran Milli sporcumuz Dilara Özcan’ı kutlar başarılarının devamını dileriz.

20 Kasım 2017 Pazartesi
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not