Mezun Öğrencimiz Dilara Polat’ın Büyük Başarısı ⋅ Modafen

Mezun Öğrencimiz Dilara Polat’ın Büyük Başarısı

Okul numarası 195 olan mezun öğrencimiz Dilara Polat mezuniyeti sonrasında Modafen ailesini elde etmiş olduğu büyük başarıyla bir kez daha gururlandırdı.

Dilara’nın Modafen’de öğrenciyken başlayan ve okulumuz tarafından desteklenen Animasyon çalışmalarındaki başarısı, 2012 yılında Modafen için yaptığı “An Istanbul Seagull” (İstanbul Martısı) adlı çalışmasıyla ortaya çıkmıştı. Polat, Modafen’in de desteği ile bu konuda kendini geliştirerek birçok başarıya imza attı. Bu başarıların en büyüğü ise aralık ayı içerisinde gerçekleşen “Disney HongKong Imagination” yarışması oldu. Yarışmada öğrencilerden teknik artistik ve yaratıcı becerilerini kullanarak “Yeni Bir Disney Deneyimi veya Ürünü Yaratabilecek Kavramlar” önermeleri istendi. Kazanan takımın merkezi California Glendale’de bulunan Walt Disney Imagineering’de bizzat bulunma şansını elde ettiği yarışmada Dilara Polat ve Yasmine Baratova iki kişilik bir ekip olarak katıldı ve 300 katılımcı ile 70 proje içerisinden birinci oldu.

Katılımcıların, hayal güçlerini yeni ve farklı tasarımlara dönüştürmelerini sağlayan yarışmada büyük başarı sergileyerek 2019 yazında HK Disneyland’da Imagineer olarak staj yapma şansını elde eden ve değerli ailesinin yanı sıra biz Modafen ailesini de gururlandıran mezun öğrencimiz Dilara Polat’ı tebrik ediyor, başarılarının hayat boyu devam etmesini diliyoruz.

“An Istanbul Seagull” (İstanbul Martısı)

2 Ocak 2019 Çarşamba
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not