Merakla Beklenen Modafen’s Got Talent Gerçekleşti

Yabancı Diller Bölümü ve Sanat Bölümünün uzun süredir hummalı çalışmalarını yaptığı Modafen’s Got Talent yarışması dün gece görkemli bir şekilde gerçekleşti. 35 performansın sergilendiği gecede, 3. sınıftan 11. sınıfa kadar birçok öğrencimiz yer aldı. Öğrenciler, müzikten skece, danstan taklide birçok eğlenceli gösteriyi izleyicilerle buluşturdu.

Öğrenciler, yarışma için yapacakları performansı haftalar öncesinden belirledi ve çalışmaya koyuldu. Birçok provanın ardından, tüm yetenekler Modafen ailesiyle buluşmaya hazırdı. Yarışma gecesine gelindiğinde ise heyecan doruktaydı. Tüm öğrenciler rengârenk kostümlerini giydi, makyajlarını yaptı ve show zamanını bekleme başladı.

Gecenin sunuculuklarını da öğretmen ve öğrencilerimiz üstlendi. Sahnede, İngilizce öğretmeni Hande Yılga; sahne arkasında ise Sare Akyüz#330 ve Oğuzhan Bıçakçı#448 geceye renk kattı.

Muhteşem gece eğlenceli bir video ile başladı. Videoda sergilediği muhteşem yetenekleri bir türlü keşfedilmeyen Hande Yılga, çareyi yarışmayı sunmakta bulmuştu. Alkışlar eşliğinde sahneye gelen şık sunucumuz, izleyenleri daha fazla meraklandırmadan yarışmacıların bulunduğu spor salonuna bağlantı gerçekleştirdi. Yarışmacı öğrenciler, barkovizyonda tıklım tıklım salonu görünce daha da heyecanlandı. Bu küçük bağlantının ardından sıra jüri üyelerini salona davet etmeye gelmişti. Değerli öğretmenlerimiz Elif Nalbantoğlu, İrem Benli, Mert Yılmaz ve Tarhan Eroğlu jüri koltuklarına geçti ve performansları değerlendirmeye başladı. Jüri üyelerimiz, puanlamayı öğrencilerin sahneyi kullanımı, sahne duruşları, ses-trim-dans-tiyatral yetenekleri ve öz güvenlerine göre yaptı. Müzik öğretmenimiz Ezgi Türdü de piyano eşliğiyle öğrencilerimize destek verdi.

Katılan öğrenciler hiçbir elemeden geçmeden, diledikleri performansla yarışmada yer aldılar. Öğrencileri, performanslarını sergilemeye, sahne arkasından Sare ve Oğuzhan uğurladı. Sunucu öğrencilerimiz, İngilizce ve Türkçe gerçekleştirdikleri eğlenceli röportajlarla yarışmacılarımızın heyecanını bir an olsun yatıştırdı.

İki bölüm hâlinde gerçekleşen gecede, birbirinden güzel performanslar izleyicilerden büyük alkış topladı. Öğrencilerimiz üç saat boyunca izleyenlere keyifli anlar yaşattılar. Gecenin sonuna doğru sahneyi küçük kardeşlerine destek vermek üzere lise öğrencilerimiz aldı. Onlar performanslarını gerçekleştirirken, jüri üyeleri de puanlamayı yapmaya koyuldu.

Artık tüm salonun merakla beklediği ana gelinmişti. Jüri üyelerimiz sonucu açıklamak ve ödülleri vermek için sahneye çıktığında tüm salonu bir sessizlik kapladı. Sunucumuz Hande Yılga, teker teker Modafen’in yeteneklerini açıklayarak, öğrencilerimizi ödüllerini almak üzere sahneye davet etti. Gecede üçüncülüğü Alara Nune Dursun#482, Adele’den “Someone Like You” şarkısını seslendirerek aldı. İkinci ise, Charlie Chaplin canlandırmasıyla Ali Fırat Bülgin#64 oldu. Ve sıra en heyecanlı ana gelmişti. Modafen Got Talent yarışmasının birinciliğini sevimli dansı ile Alara Çiftçi#313 aldı. Gecede son olarak jüri özel ödülü verildi. Bu ödülün sahibi de gangnam dansıyla tüm salonu ayağa kaldıran Atahan Öztürk#125 ve Yaman Yılmaz#74 oldu. Ödüllerini alan öğrencilerimiz büyük sevinç yaşadı. Daha sonra tüm yarışmacı öğrenciler sahneye çağrıldı ve gecenin hatırasını yaşatacak Modafen’s Got Talent rozetleri öğretmenlerinin elinden yakalarına takıldı.

Güzel seslerin, estetik dansların, üstün İngilizcelerin sergilendiği gece, tüm salonun danslarıyla eşlik ettiği, dünyayı kasıp kavuran Gangnam Style şarkısıyla son buldu.

27 Aralık 2012 Perşembe
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not