Meksika Yemekleri Eşliğinde İspanyolca

6. sınıf öğrencilerimiz ateşli bir gezi gerçekleştirdi. Öğrencilerimiz, Meksika kültürünü tanımak, Meksika mutfağına ait lezzetleri tatmak için Suadiye’de bulunan “Restaurante Mexicano Ranchero”yu ziyaret ettiler. İspanyolca öğretmenlerimiz eşliğinde gerçekleştirilen gezide, öğrencilerimiz bir günlüğüne de olsa Meksikalı oldular. Onlar gibi giyindiler, onlar gibi yediler-içtiler, onlar gibi konuştular, onlar gibi şarkılar söyleyip dans ettiler. “Pancho (Meksika modası pelerin)” ve “sombrero (Meksika modası şapka)”lar ile tam bir Meksikalı görüntüsüne bürünen öğrencilerimiz; taco, fajita, quesadilla gibi leziz Meksika yemeklerini afiyetle yedikten sonra Meksika danslarıyla kültürel gezilerini sonlandırdılar.

26 Nisan 2013 Cuma
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not