Meksika Mutfağında Bir Gün

14 Nisan Salı günü, 5. sınıf İspanyolca öğrencilerimiz ile birlikte Meksika Lokantasındaydık. Lokantada bizler için özel olarak hazırlanan menüleri tadarak Meksika Mutfağıyla tanışan öğrencilerimiz, Quesadilla, Tacos, Enchiladas, Meksika fasulyesi, Meksika Sosları, Fajita gibi efsane lezzetlerin yapılışına şahit oldular. Pancho ve Meksika Şapkası gibi geleneksel kıyafetleri giyerek kültürü daha iyi öğrenme şansı yakaladılar. Ayrıca işletme sahibi Meksikalı Bayan Patricia eşliğinde yemek ve mutfak sohbetinde, İspanyolca pratik yaparak keyifli bir sohbet gerçekleştiren öğrencilerimiz, bu geziden keyifli anılarla ayrıldılar.

16 Nisan 2015 Perşembe
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not