Mehmet Akif Ersoy Törenle Anıldı

Benzersiz bir kahramanlık ve vatanseverlik destanı olan İstiklal Marşı’mızın şairi Mehmet Akif Ersoy, okulumuzda düzenlenen törenle anıldı. Mehmet Akif Ersoy’u Anma Haftası her yıl 20-27 Aralık tarihleri arasında kutlanıyor. Bu yıl kabul edilen haftanın tarihleri, Ersoy’un doğum günü olan 20 Aralık ve ölüm günü olan 27 Aralık tarihleri seçilerek belirlendi.

“Hakk’ın Sesi Mehmet Akif” temasıyla gerçekleştirilen tören, Ersoy’un Türk şiirindeki yeri ve önemi üzerine yapılan açılış konuşmasıyla başladı. İstiklal Marşı’nın kabulüne değinilen törende Mehmet Akif Ersoy’u anlatan bir de video gösterimi yapıldı. Ersoy’un anısına okunan şiirin ardından tören, İstiklal Marşı’nın okunmasıyla sona erdi.

2 Ocak 2020 Perşembe
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2021-22 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Öğrencinin Adı Soyadı

Öğrencinin Okulu

Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf

Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi

Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not