Mehmet Akif Ersoy Törenle Anıldı ⋅ Modafen

Mehmet Akif Ersoy Törenle Anıldı

Benzersiz bir kahramanlık ve vatanseverlik destanı olan İstiklal Marşı’mızın şairi Mehmet Akif Ersoy, okulumuzda düzenlenen törenle anıldı. Mehmet Akif Ersoy’u Anma Haftası her yıl 20-27 Aralık tarihleri arasında kutlanıyor. Bu yıl kabul edilen haftanın tarihleri, Ersoy’un doğum günü olan 20 Aralık ve ölüm günü olan 27 Aralık tarihleri seçilerek belirlendi.

“Hakk’ın Sesi Mehmet Akif” temasıyla gerçekleştirilen tören, Ersoy’un Türk şiirindeki yeri ve önemi üzerine yapılan açılış konuşmasıyla başladı. İstiklal Marşı’nın kabulüne değinilen törende Mehmet Akif Ersoy’u anlatan bir de video gösterimi yapıldı. Ersoy’un anısına okunan şiirin ardından tören, İstiklal Marşı’nın okunmasıyla sona erdi.

2 Ocak 2020 Perşembe
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not