MediaCat Creativity 50 Türkiye’de Bir Modafenli ⋅ Modafen

MediaCat Creativity 50 Türkiye’de Bir Modafenli

MediaCat Mart sayısında 50 yaratıcı Türk’ü bir araya getirdi. Üç boyutlu yazıcı evreninin en genç mucitlerinden biri olan mezun öğrencimiz Egemen Ertem, Cem Yılmaz, Ali Sabancı, Serpil Tamuray, Hakan Günday, Nuri Bilge Ceylan gibi alanında yaratıcı ve inovatif, bir ya da birden fazla çalışmaya imza atmış, ulusal/uluslararası ödüller kazanmış önemli isimlerle birlikte anılan iki öğrenciden biri oldu. 14 yaşındaki Ertem aynı zamanda, Türkiye’de, üç boyutlu tasarım yazılım sınavı CSWA’i geçen en genç kişi olma unvanını elinde tutuyor olması ile dikkat çekiyor.

Habere ulaşmak için tıklayınız.

Öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Creativity-50-Türkiye---MediaCat-Online

12 Mart 2015 Perşembe
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

2024-25 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not