Liselerarası 3D Yarışması Sonuçlandı ⋅ Modafen

Liselerarası 3D Yarışması Sonuçlandı

Engelleri nedeniyle ya da elleri dolu olduğu için ellerini kullanarak dolap kapaklarını açamayanlara yardımcı olmak için 3D Printer ile destek alet ürettiler. Tasarımlarıyla, Liselerarası 3D Yarışması’nın birincisi olan öğrenciler, KEEE adını verdikleri ürünün patentini almaya hazırlanıyor.

Modafen kültürü içerisinde yetişen tüm öğrencilerin başarılarını katlayarak arttırdığını görmenin mutluluğunu yaşamaya devam ediyoruz. Mezun öğrencilerimizden Egemen Ertem ve arkadaşları, engelleri nedeniyle ya da elleri dolu olduğu için ellerini kullanarak dolap kapaklarını açamayanlara yardımcı olmak için 3D Printer ile destek alet üretti.

Tasarımlarıyla düzenlenmiş olan, Liseler arası 3D Yarışması’nın birincisi olan Egemen Ertem ve arkadaşları, KEEE adını verdikleri ürünün patentini almaya hazırlanıyor.

Dolap kapaklarını açmaya yarayan tasarım, elleri dolu ya da sağlık nedeniyle ellerini kullanamayan insanların, ayaklarıyla dolap kapaklarını (örneğin buzdolabı kapağı) açmalarına yardımcı oluyor. Öğrencilerin, “Her kapıyı açmanız için anahtarınız” sloganıyla ürettikleri tasarım, printerdan tek parça olarak hareketli yapıda çıkıyor ve artık malzeme oluşturmuyor.

25 Mart 2016 Cuma
modafenli aileler modafenli aileler modafen ailesi modafenli olmak modafen kültürü yurt dışı eğitim bursları A-tipi birey modafen staj olanakları modafen a tipi eğitim
modafenli öğrenciler

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2023-24 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrenci Bilgileri

  Adı Soyadı

  Okulu

  Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Veli Bilgileri

  Adı Soyadı

  E-posta Adresi

  Telefon Numarası

  Referanslar

  Not