Lise Öğrencimiz Demirkan Demir, Amerika Birleşik Devletleri’ne Davet Edildi

Sporculara verdiği önem ve destekle birlikte özellikle son yıllarda sayısız kupa ve madalya kazanan Modafen ve Modafen öğrencilerinin, ailemize yaşattığı mutluluklar artarak devam ediyor.

Lise öğrencilerimizden Demirkan Demir, okuldaki başarılı akademik performansının yanında yüzme sporundaki skorlarıyla da çoğu spor otoritesinin dikkatini çekmeyi başarmıştı. Gözlemciler tarafından takip edilen Demirkan Demir; Dünya’nın en önemli sporcularından biri olan Amerika’lı yüzücü Michael Phelps’in antrenörü ve Rio Olimpiyatlarına katılacak ABD yüzme erkek takımı baş antrenörü Koç Bob Bowman ve 1980-2008 yılları arasında ABD Olimpiyat takımının antrenörü olup bugüne kadar Amerikan Yüzme Milli Takımı’na en çok sporcu veren Koç Mark Schubert’in de dikkatini çekmiştir. Bob Bowman ve Mark Schubert ile Türkiye Yüzme Federasyonu işbirliği içerisinde 14-22 Ağustos 2016 tarihlerinde iki farklı lokasyonda (Arizona State University ve Golden West Swimming Club) gerçekleşecek olan yüzme kampına davet edilmiştir.

Demirkan’ın akademik başarısının yanında kırmış olduğu 26 Türkiye rekoru ve Milli Takım’daki başarılı performansları neticesinde davet aldığı bu kamptaki performansı da Amerikalı koçlar tarafından değerlendirilecek olup, uyum sağladığı takdirde 2020 Tokyo Olimpiyatları’na hazırlanmak üzere çalışmalarını tahsil hayatıyla birlikte ABD’de sürdürecektir.

Başarılarıyla ve örnek sporcu-öğrenci kimliğiyle bizleri gururlandıran Demirkan Demir’i ve değerli ailesini kutlar, başarılı bir kamp dönemi dileriz.

3 Ağustos 2016 Çarşamba
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not