Lise Öğrencimi Demirkan Demir’den Büyük Başarı

Rekortmen yüzücü olan lise öğrencimiz Demirkan Demir 8-9 Nisan tarihleri arasında Atina’da gerçekleştirilen Multinations Yıldızlar Yüzme Şampiyonası’nda büyük bir başarıya imza attı.

Türk Milli Takımı’nın yıldız yüzücüsü olan öğrencimiz 100 m kurbağalamada 1.05.15’lik derecesiyle rakiplerine geride bırakarak şampiyon oldu ve altın madalya kazandı. Yarışların ikinci gününde de 200 m kurbağalamada 2.19.81’lik derecesiyle salise farkıyla şampiyonluğu kaçırarak 2. oldu ve gümüş madalya kazandı.

Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından 2020 Tokyo Olimpiyatları aday kadrosuna da seçilen Demirkan Demir Modafen’i 20-25 Nisan tarihleri arasında Macaristan’da yapılacak Dünya Liselerarası Yüzme Şampiyonası’nda Türk milli takımında temsil edecek. Modafen ailesi olarak öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

11 Nisan 2017 Salı
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeniyle görüşmelerinizi dilerseniz online dilerseniz yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz.

2022-23 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüs alanına gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için; 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

  Öğrencinin Adı Soyadı

  Öğrencinin Okulu

  Öğrencinin Doğum Tarihi

  Kayıt Olmak İstediği Sınıf

  Anne Adı Soyadı

  Anne Telefon Numarası

  Anne E-posta Adresi

  Baba Adı Soyadı

  Baba Telefon Numarası

  Baba E-posta Adresi

  Referanslarınız

  Not